تبلیغات
SELENA - مصاحبه ی سلنا
و گاهی هم جاستین

مصاحبه ی سلنا

شنبه 25 تیر 1390 05:04 ب.ظ

نویسنده : yas&mahsa
همه بخشی از صحنه سلنا!*امیدواریم که بعد از دوره بیماری اخیری که داشتید حالتان خوب باشد. برگشتن به به انظار عمومی و اجرا کردن
سخت شده ؟
من خوبم و برگشتم درواقع خیلی بهترم من فقط باید مواظب خودم باشم.

*این سومین آلبوم سلنا گومز و صحنه است. به دنبال چه نشانه هایی به عنوان سمبل در When The Sun Goes Down بودید ؟
یک آهنگ هست به نام My Dilemma که یکی از تراک های مورد علاقه ام حساب می شود در سبک راک و پاپ واقعا خیلی شبیه به چیزی که در اولین ضبطم بود.آن درباره علاقه داشتن به کسی هست اما شما واقعا مطمئن نیستید...(متن کامل مصاحبه ادامه مطلب)

متن مصاحبه سلنا با سایت دی سی
*شما قبلا گفته بودید که موسیقی این آلبوم حقیقتا نزدیک به جاییست که در آن زندگی می کنید به خوبی...
من احساس خوبی دارم دارم رشد می کنم تغییر می کنم و تکامل پیدا می کنم خب موسیقی من راهیست برای بیان آنها. واقعا باحال و خیلی رقصی هست . هنوز همان نوعی از vibe (؟) هست که آلبوم دومم بود فقط یک ذره کوچک بهتر شده من دارم پله های بازیم را بالا می روم.
*لطفا یک کمی درباره رفاقتی که با باندتان گروه صحنه دارید به ما بگویید . چه قسمتی از فرآیند ساخت موزیک برایتان خوشایند است ؟
باند من فوق العاده هستند و دوست شان دارم. مثلا برای من پروسه نوشتن ترانه خیلی سازمانی هست. من واقعا نمی توانم هیچ چیزی را مجبور کنم و در جدول زمان بندی خودم قرار دهم که بیاید به استودیو و بنشیند و ترانه ها را از خراش بنویسد.آن بیشتر مواقع اتفاقی پیش آمده . می خواهم متن ترنه را در هواپیما بنوسم...وقتی که در حال دوش گرفتن هستم یا در موقع خرید تمایل دارم خیلی بیشتر فکر کنم. فقط خودکار را زیر شعر ها می گذارم و آنها را با مراحلی کنار هم قرار می دهم. خب فرآیند ترانه نویسی خیلی آسان و راحت است .

*اجرا کردن با گروه یا تنهایی کدام باعث می شود حس کنید کامل هستید ؟ و بین بازیگری و خوانندگی کدام به شما رضایت بیشتری می دهد ؟
وقتی شما با یک باند اجرا می کنید فرق می کند و وقتی هم که تنهایی اجرا می کنید فرق می کند. احساس می کنم هر دوتا حسی از از کامل بودن را در بعضی و در برخی دیگر ایجاد می کند. می خواهم فیلم های بیشتری بازی کنم چرا که تاکنون فیلم های زیادی بازی نکرده ام. گرچه همین الان قصد دارم در موسیقی بیشتر رشد کنم. این سخت هست که انتخاب کنم از کدام بیشتر لذت می برم اما فکر می کنم وقتی که بزرگتر شدم بخواهم همه این فعالیت ها را کند تر انجام دهم. شاید من بیشتر به دنبال رسیدن به فرصت هایم هستم.

*شما بعد از خواننده شدن سلنا نام گرفتید و یک کار جذابی انجام دادید زیرا که به مادرتان نگاه کردید. می توانید به ما کمی بیشتر درباره این که چگونه حس خلاقیت تان شکل گرفته بگویید؟
من خیلی احساس افتخار می کنم که نام او را یدک می کشم سلنا اثر بزرگی در من داشت و تقلی کردم تا بفهمم او چی کسی بود. وقتی جوان تر بودم عاشق سرگرمی بودم. مادرم مرا با برخورد خیلی باز با موسیقی خودم بزرگ کرد. در حالی که من فقط بچه ای بودم که داشت بزرگ می شد. مجبور بودم خدوم را سرگرم کنم و از این رو می خواستم دائما انجام بدهم. می خواستم در اتاق نشیمن خودم آواز بخوانم برقصم و نقش بازی کنم. با توجه به حرفه ای که دارم من خیلی خوشبخت وخوش شانس هستم. این مهم هست برای من که وقتی انتخابی می کنم عواقب آن را هم پس بدهم. من همچنین یک بستر برای کودکان دارم : خوب هست که یکپارچه باشیم و نسل بعدی را به کمک به همدیگر تشویق کنیم.

*شما با یک خواننده(جاستین بیبر) رابطه دارید کسی که مثل شما مشهور هست. آیا آن باعث می شود تا راحت تر مسئولیت توجهی که متمرکز شده به شما در همه مواقع را به عهده بگیرید؟
سبک زندگی با هم بودن متفاوت و عجیب و غریب هست. من سعی می کنم تا حد امکان عادی بمانم و خودم باشم. اما این خوب هست که با کسی ارتباط داشته باشی که می فهمد چطور دیوانه همه این چیزها هستی.

*کار بعدی سلنا و صحنه چه خواهد بود ؟
از تور هایم خیلی هیجان زده ام. و در حال کار کردن روی ضبط به زبان اسپانیایی هستم.
مترجم : PS.GOMEZ smile

چشمام باباقوری شد تا ترجمش کردم ببخشید اگه یه جاهایی از ترجمه مشکل داره یه ذره نامفهوم شده برای دیدن متن اصلی مصاحبه در سایت DC روی عکس کلیک کنید request


متن مصاحبه سلنا با سایت دی سیدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 25 تیر 1390 11:48 ب.ظ